KONST / Litografier / Färglitografi 10403081
nr 1040 3081
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Triptyk, ramens innermått: 23x56
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:29:40
30/5 18:17:58
100 kr
30/5 18:24:40